faaliyet alanları
fabrika
Fabrika ve makinelerinizin tüm elektrik kısımlarıyla ilgili olan ihtiyaçlarınızı haftanın 7 günü ve 24 saati çekinmeden arayabileceğiniz satış ve pazarlama ve arıza servisi ekiplerimize danışarak stoktaki ürünleri hemen, stok harici ürünleri en geç 1 iş gününde temin edebilirsiniz. Toptan Elektrik Malzemeleri, kablo ve kablo kanalları, kablo aksesuarları, pano malzemeleri, ag ve orta gerilim elektrik malzemeleri, şalt ürünleri, yük ayırıcıları, sigortalar, röleler, modüler dın rayı cihazları, system pro m ürünleri, kompakt tip devre kesiciler, açık tip devre kesiciler, devre kesiciler, alçak gerilim şebeke kalitesi ürünleri, kontaktörler, termik röleler, motor koruma şalterleri mkş, yumuşak yol vericiler, cl serisi akıllı röleler, güç kaynakları, analog sinyal dönüştürücüler, haberleşme üniteleri, seri dönüştürücüler, soketli röleler, endüstriyel elektrik kontrol röleleri, elektronik zaman röleleri, nihayet şalterleri, butonlar ve sinyal lambaları, acil start stop lambaları, kumanda kutuları, klemensler, baralar, parafudurlar, endüstri ve otomasyon panoları, esb tesisat konnektörleri, modüler dağıtım kutuları, kartuş sigorta ve yuvaları, otomatik sigortalar ve dahası yüzlerce ürün grubunda binlerce elektrik malzemesi firmamız garantisi ile siz değerli müşterilerimize bir tık uzakta.
>> devamı
otel
Elektro Gülşah elektrik malzemeleri toptan ve perakende satışına da müşteri memnuniyeti ön planda tutularak kaliteli malzeme zengin ürün çeşidi en iyi fiyatı müşteriye sunma düşüncesiyle elektriksel teknik endüstriyel malzeme, kablo ürünleri,  kamera - uydu - data kabloları ve elektronik malzeme, havalandırma, fan, rezistans çeşitleri, avize, aydınlatma, her türlü ampul, otel teknik elektrik malzemeleri, led ve led ürünleri çeşidi ile tesisat ve taahhüt işi yanı sıra  elektrik malzeme tedarikçiliğinin Bodrum’daki aranılan  adresleri arasında yerini almıştır. 

Gelecekte de sizlerden aldığı gücü size hizmet olarak yansıtacak olan firmamız tüm müşterilerimize teşekkür eder. Enerjiniz hiç tükenmesin Elektro Gülşah Elektrik hep yanınızda...

>> devamı
inşaat
Firmamız Elektro Gülşah Ltd. Şti. ülkemizde ve bölgemizde inşaat sektörünün ihtiyaç duyulan her türlü elektrik malzemelerini pazarlamak ve dağıtımını yapmak, konumuzla uğraşan veya talebi olan firmalara Türkiye'de ve Dünya'da lider konumunda bulunan üretici firmalarında tam desteğini alarak en kaliteli malzemeyi en iyi fiyatlarla sunmak amacıyla 1989 yılında kurulmuştur.

Elektro Gülşah Ltd. Şti. olarak,

*Orta ve alçak gerilim malzemeleri,
*Kablo,
*Salt malzeme,
*Anahtar çeşitleri,
*Aydınlatma armatürleri,
*Ampuller,

*Daha pek çok ürünleri sizlere en uygun fiyat ve satış sonrası destek ile sunmayı görev bilmekteyiz.

ektro Gülşah Oil field services are an even more significant partner of the offshore industry. We create worth and a good assessment for our customers within the offshore sector by focusing on our unique experience and competence and capabilities in supply, spare parts handling, sales and a wide range of quality marine products.
Our main objective is to deserve to be your preferred and reliable one- stop supplier.
>> devamı
denizcilik
Denizde ve karada ihtiyaç duyulan tüm elektrik malzemelerinin tedarik işlemlerini yapabileceğiniz firmamız 16 yıllık bir bilgi birikimini arkasına alarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. Yeni teknolojiler yeni nesil ürünler ile geride kalmış üretimi durmuş ürünlerin entegrasyon işlemlerini sizler için yapmaktayız. Çabamız müşterilerimizin taleplerine hızlı cevap vermektir.


Şalt malzeme, otomasyon ürünleri, panel üretimi için ihtiyaç duyulan yardımcı ürünler, sıcaklık ve basınç sensörleri, konvertörler (mA-volt-Pt100-Pnp-Npn vb.), aydınlatma gurubu ürünler, gemi, yat, tekne, fabrika, vinç, havuz , yeraltı ve ağır hizmet kabloları, izolasyon trafoları, gemi tipi prinç malzemeler, suya, toza ve diğer şartlara dayanıklı aydınlatma armatürleri, tankerlerde ve diğer patlayıcı ortamlarda kullanılan exproff (gazproff) aydınlatma armatürleri butonlar switchler bağlantı kutuları, kablo bağlantı elemanları, yat malzemeleri, loydlu ve loydsuz yangın alarm santral ve yedekleri, seviye şamandıraları, kara, deniz tipi fiş priz ve bağlantı buatları, panel metreler, invertör, powersuply, güç kaynağı, akü şarj cihazları, akü marin tip kuru ve jel, akü sandıkları, paket şalterler, anahtar ve priz gurupları, makine telgrafları, köprü üstü haberleşme cihazları, gemi anons cihazları, dahili haberleşme sistemleri, sesli ve ışıklı ikaz cihazları, elektrikçi el aletleri, gemi seyir fenerleri, röleler ve diğer tüm elektrik malzemelerinin tedarik işlemleri.

supply all engine stores, luxurious ANAHTAR & PRİZ, adequate cabin OTOMASYONs, marine equipment and spare parts and more at all Turkey ports within the
military and navy sector.
We keep a vast range of all luxurious provisions types. We also have a vast exper- tise in sustaining for military operations and peacekeeping forces.
>> devamı