hakkımızda
ELEKTRO GÜLŞAH HOŞGELDİNİZ
Elektro Gülşah Elektrik Firması olarak; Mağaza Aydınlatma Sistemleri, Güç Dağıtım Tesisatı, Orta gerilim güç dağıtımı, Alçak gerilim güç dağıtımı, Priz tesisatı, Mekanik tesisat için güç dağıtımı ve motor beslemeleri, Aydınlatma Tesisatı, Genel aydınlatma, Çıkış/ bilgi / yönlendirme aydınlatması, Acil durum aydınlatması, Seslendirme Sistemleri, Dış aydınlatma (Çevre aydınlatması), Özel aydınlatma, Aydınlatma kontrolü - karartma, Reaktif Güç Kompanzasyonu, Zayıf Akım Tesisatı, Telefon Santrali Kurulumu ve Sistem Kurulması, Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Seslendirme Sistemleri, Network, Data Kablolama, Alt Yapı ve Rack Kabin Uygulamaları, Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, TV Santrali Sistemlerinin Kurulması, Elektrik Uygulama Projelerinin Çizilmesi, Pano İmalatı, Toptan ve Perakende Malzeme Satışı işlemlerini İstanbul'da yapmaktayız.

ah Elektrik Malzemeleri is a renowned and dynamic company that is based in Istanbul, the industrial capital of Turkey.
Elektro Gülşah Elektrik Malzemeleri provides marine and offshore supplies, marine equipment, spare parts and services. Besides we supply all kinds of ships, vessels and any offshore industry especially.
 
MİSYONUMUZ, VİZYONUMUZ & DEĞERLERİMİZ
Her türlü elektrik, aydınlatma ve kablo pazarında yurt içi ve yurt dışına doğrudan ve dolaylı satış yöntemi ile yaygın bir hizmet vermek. Müşterilerimizin dünya çapında güvenle, heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak.

Yasalara ve etik değerlere bağlılık;

Çalıştığımız 5 kıta ve 77 ülkede yasalara ve ahlaki değerlere sonuna kadar uyup, bu güvenin verdiği güç ile hareket ederiz.


İş ve işçi sağlığı, çevre duyarlılığı;

İş ortaklarımız ve tüm çalışanlarımız için kazasız ve güvenli bir iş ortamı yaratmak öncelikli hedefimizdir.
Topluma saygılı bir kuruluş olarak amacımız çevre sağlığını ve doğal kaynakları korumaktır.